Barion Pixel
Elfogadod a cookie-kat? Ígérjük, nincs benne csokoládé és nem hízlalnak!!  winkKattints a "Kérem a sütiket" gombra! 
4.674 Ft (3.680 Ft + ÁFA)
Elérhetőség: Raktáron
Gyártó: Monin
Szerezhető hűségpontok: 234
Szállítási díj: Ingyenes

Le Mixeur de MONIN Mojito Mix

4.674 Ft (3.680 Ft + ÁFA)
Kívánságlistára teszem

Leírás és Paraméterek

Le Mixeur de MONIN Mojito – A kubai klasszikus egyszerűsítve

Le Mixeur de MONIN Mojito Mix koncentrátum az igazi kubai Mojito készítésének egyszerűsített, gyors és prémium megoldása. Ezzel a természetes és koncentrált mixerrel elfelejtheti a bonyolult előkészületeket: csak keverje össze a rumot, a mentát és egy kis jeget, és máris élvezheti az autentikus, frissítő Mojito ízét.

A MONIN Mojito Mix tökéletes választás nemcsak koktélokhoz, hanem alkoholmentes verziókhoz (mocktailok), fagyasztott italokhoz, sőt, akár desszertekhez is – mindenki számára könnyedén elérhetővé téve a nyári hangulatot.

Felhasználási javaslatok:
Koktélok, szűz koktélok, Mojitók, fagyasztott italok, desszertek és még sok más.

Recept

ÖSSZETEVŐK

40 ml Le Mixeur de MONIN Mojito Mix 

40 ml rum

80 ml szóda

ELKÉSZÍTÉSI MÓD

Tegyél egy pohárba lime szeleteket és egy kis friss mentát

Add hozzá a MONIN Mojito Mix-et és a rumot

Öntsd fel szódával

Adj hozzá tört jeget és mentát, keverd össze

Szolgáld fel

DÍSZÍTÉS

Menta levelek és lime

Tipp:

Alkoholmentes változathoz használj 60 ml Le Mixeur MONIN Mix-et és 100 ml szódavizet vagy 40 ml Le Mixeur MONIN Mix-et és 100 ml Fever-Tree tonikot

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Az oldal tetejére