Barion Pixel
Elfogadod a cookie-kat? Ígérjük, nincs benne csokoládé és nem hízlalnak!!  winkKattints a "Kérem a sütiket" gombra! 
6.861 Ft (5.402 Ft + ÁFA)
Elérhetőség: Raktáron
Gyártó: Monin
Szerezhető hűségpontok: 344
Szállítási díj: Ingyenes

Monin Vilmoskörte Püré 1 liter

6.861 Ft (5.402 Ft + ÁFA)
Kívánságlistára teszem

Leírás és Paraméterek

Monin Vilmoskörte Püré 1 liter – Lédús, aromás íz prémium minőségben

Monin Vilmoskörte Püré 1 liter selymes állagával és a friss, érett vilmoskörte jellegzetes, édesen aromás ízével különleges alapanyagnak számít italok és desszertek készítésénél. Magas gyümölcstartalma és természetes ízvilága révén prémium élményt nyújt, legyen szó otthoni vagy vendéglátóipari felhasználásról.

Tökéletes limonádék, koktélok, smoothie-k, jeges teák és frissítők ízesítéséhez, de sütemények, fagylaltok, pohárkrémek és tortakrémek különlegessé varázslásához is ideális.


Miért válaszd a Monin Vilmoskörte Pürét?

  • Édes, lédús vilmoskörte-íz

  • Selymes, könnyen adagolható állag

  • Italokhoz és desszertekhez egyaránt kiváló

  • Magas gyümölcstartalom

  • 1 literes, gazdaságos kiszerelés


Milyen italokhoz ajánlott?

Remek választás limonádékhoz, gyümölcsteákhoz, koktélokhoz, smoothie-khoz és frissítőkhöz. Különösen jól párosítható fahéjjal, vaníliával vagy citrusos ízekkel.


Használható desszertekhez?

Igen. Kiváló töltelék pitékhez, tortákhoz, pohárkrémekhez, mousse-okhoz és fagylaltokhoz.


Miben különleges a vilmoskörte íze?

A vilmoskörte édeskés, enyhén fűszeres aromája elegáns, prémium hatást kelt, és kiválóan harmonizál édesebb és fűszeresebb ízekkel is.


Kell hűteni felbontás után?

Igen, felbontás után hűtve tárolandó, és ajánlott 4 héten belül felhasználni.

Cukormentes Nem
Felhasználási mód Limonádé/Koktél
Ízvilág Körte
Szín  

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Az oldal tetejére